Live Bliksemontladingen

De teller in het icoon met het onweersbuitje geeft live het actuele aantal bliksemontladingen uit onze regio weer. De dekking ligt in een vierkant om Nederland en België, waardoor er ook data van rondom Parijs, op de Noordzee en uit een deel van Duitsland wordt weergegeven.

Ontladingen

De ontladingen kun je terugvinden op de Google Maps kaart onderaan de pagina. Deze worden nog niet live bijgewerkt, voor de meest actuele ontladingen ververs je de pagina. De iconen op de kaart lopen in kleur van Geel naar Rood, waarbij Geel een 'nieuwe' ontlading is en Rood een 'oude'.

Geluid

De teller maakt geluid als het aantal bliksemontladingen verhoogt. Dus, bij een update van 0 naar 1 hoor je geluid. Je kunt dit uitschakelen met het luidspreker icoontje in de balk hierboven.

Data © Blitzortung.org / Lightningmaps.org
nl
StormTrack Beta
Welkom op onweer-online.nl! Als je je nog niet hebt geregistreerd, meld je dan nu aan op de leukste en grootste weercommunity van Nederland. Heb je al een account, log dan hier in.
1 2 3
Woonplaats:
Berichten: 44
Lid sinds: 3 feb. 2015
19 juli, 09:49 uur | Bericht #481157
138.000
I LOVE OBDAM
Woonplaats: Brakel
Berichten: 15
Lid sinds: 5 jul. 2010
19 juli, 09:54 uur | Bericht #481158
107346
Waarom deze advertentie?
Bac00
Lid
Woonplaats: Hoogeveen
Berichten: 456
Lid sinds: 22 apr. 2011
19 juli, 09:55 uur | Bericht #481159
93.518 (drieennegentigduizend-vijfhonderdenachttien) ontladingen (H)
Houten
Lid
Woonplaats: Kempen(OWM)
Berichten: 41
Lid sinds: 29 jun. 2015
19 juli, 09:55 uur | Bericht #481160
77777
swissy
Lid
Woonplaats: etten-leur
Berichten: 7
Lid sinds: 26 jul. 2006
19 juli, 10:06 uur | Bericht #481161
112.474
Woonplaats: Roosendaal
Berichten: 3
Lid sinds: 2 dec. 2015
19 juli, 10:09 uur | Bericht #481162
81.233
Woonplaats: alkmaar
Berichten: 63
Lid sinds: 4 jun. 2011
19 juli, 10:18 uur | Bericht #481163
251.896
cvandijk
Lid
Woonplaats: Borger (Dr)
Berichten: 249
Lid sinds: 29 jan. 2010
Laatste 4 prijzen van de wekelijkse fotowedstrijd
19 juli, 10:25 uur | Bericht #481164
85.543
johien
Lid
Woonplaats: Breda
Berichten: 8
Lid sinds: 26 mei. 2009
19 juli, 10:44 uur | Bericht #481165
190.865
svenne
Moderator
Woonplaats: Antwerpen
Berichten: 4339
Lid sinds: 5 jul. 2011
24 juli, 21:06 uur | Bericht #481466

Uitslag

Door omstandigheden was het pas de eerste wedstrijd van het jaar, maar we zijn blij dat we deze weer kunnen organiseren. Nu is het tijd voor de uitslag!

Hieronder de kaartjes met het aantal ontladingen. Misschien niet iedereen, maar toch heel wat delen van Nederland en België hebben onweer gekregen.



Kaartjes: KNMI


Totaal : 163.702 ontladingen


De winnaar zat hier 3.900 ontladingenvanaf, wat een heel mooie score is op zo een totaalscore.

 De crew van Onweer-Online feliticeert: Pluviofiel!


De 2e plaats voor front met 5.498 ontladingen verschil
De 3e plaats voor blackbird met 20.074 ontladingen verschil

Hieronder de volledige uitslag:
 
PlaatsLidOntladingenVerschil
1Pluviofiel167.6043.902
2front169.2005.498
3blackbird143.62820.074
4janmetderkorteachternaam138.00025.702
5johien190.86527.163
6svenne135.48928.213
7thunderstorms_4ever134.31029.392
8rocal124.50039.202
9Roel120.00043.702
10Erwin118.00045.702
11Phoolie81112.56751.135
12swissy112.47451.228
13KlaasO110.56253.140
14bigmacx22002107.34656.356
15RowanH104.77358.929
16Dominik104.52359.179
17Tatanka101.11162.591
18Nico34197.54366.159
19Jason93.35270.350
20Bac0093.15870.350
21EelcoSluyter92.62371.079
22automobilia91.92871.774
23Bas de Leeuw91.82771.875
24bliksemdenhaag90.00073.702
25Sjoer Den Haag89.73973.963
26reedtimmer89.67874.024
27rapsy89.64474.058
28Hunder88.50075.202
29mark12386.32577.377
30cvandijk85.54378.159
31jenssweerts84.00079.702
32Niels Jakobs81.23382.469
33Lako79.99984.802
34stekkenberg78.90084.802
35Houten77.77785.925
36pkd1977.45686.246
37Marlieke76.10487.598
38gekkegaregast251.89688.194
39robin schimmel75.00088.702
40Jo Cappelle67.42396.279
41julian88866.66697.036
42Viktor Peters65.00098.702
43Antares61.000102.702
44Sunrise55.000108.702
45Marcel Heerlijn30.000133.702
46Roelie Hulshof9.988153.714
47PaytDelft5163.697
| Gewijzigd: 25 juli, 18:09 uur, door svenne
front
Lid
Woonplaats: zaandam
Berichten: 551
Lid sinds: 24 aug. 2009
24 juli, 22:53 uur | Bericht #481468
bedankt voor het plaatsen svenne! ik doe het hier beter met blauwe  dan de gele lotto balletjes!;) | Gewijzigd: 24 juli, 22:54 uur, door front
Woonplaats:
Berichten: 7
Lid sinds: 11 aug. 2014
13 augustus, 03:22 uur | Bericht #481673
WAUW, de glazen bol werkt hier weer prima, al twee keer gewonnen (vorige was Raad het aantal ontladingen 22 en 23 juni 2016). Mensen van Onweer Online, bedankt voor het in ere herstellen van deze leuke wedstrijd. Groetjes. Oja ik zie in mijn glazen bol dat het einde van de maand weer gaat onweren met 87.604 ontladingen. Hahaha
Na ZONNESCHIJN komt REGEN!!!!!!
Terug naar boven
1 2 3
2 Gebruikers lezen nu dit topic, onderverdeeld in 2 gasten en 0 leden
Berichten
Er zijn in totaal 24.869 topics, welke bij elkaar 433.198 reacties hebben gekregen.
Leden
We zijn met 10.459 leden.
Het nieuwste lid is Jan Cees.

Berichten
Je moet inloggen om je berichten te kunnen lezen.
Dit topic
2 mensen bekijken nu dit topic.

Record
Op 6 december 2010 om 11.29 uur waren er 2.792 mensen tegelijkertijd online op onweer-online!
Stats
Er zijn nu 316 mensen aan het browsen op het forum. 4 Daarvan zijn ingelogd.
Van die 316, lezen 6 mensen het topic " Het grote onweer kletstopic 2017".

Sponsors en partners

Actueel op OnweerOnline.nl

Cassini

Haar laatste missie

Zomer

Discussietopic 2017

Onweerskansen

Algemeen 2017

Fotowedstrijd

Augustus 2017

© 2003 - 2017 onweer-online.nl   |   Alle rechten voorbehouden   |   Algemene gebruiksvoorwaarden